Strona główna

    • Aktualności

          • Spotkanie z policjantem

            24.06.2026

            W dniu 24.06.2026 w naszej szkole, odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszem Policji
            z Wydziału Prewencji ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii – starszym sierżantem Eweliną Rzeszut.Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas wakacji.

            Pani funkcjonariusz, przypomniała zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, w górach oraz podczas poruszania się po drogach. Zwróciła również uwagę na zagrożenia związane z kontaktami z nieznajomymi, korzystaniem z Internetu oraz odpowiedzialnym zachowaniem w czasie wolnym. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając pytania i dzieląc się swoimi doświadczeniami.

          • Gotowi na nowe wyzwania!

            23.06.2026

            W piątkowe popołudnie, 19 czerwca, w obecności Pani Dyrektor, nauczycieli oraz Rodziców odbyła się wyjątkowa uroczystość zakończenia pierwszego etapu edukacyjnego przez uczniów klasy III. Program artystyczny pt. „Nasza mała – wielka historia” stał się piękną podróżą przez trzy lata wspólnej nauki, odkrywania świata, zawierania przyjaźni i przeżywania wielu niezapomnianych chwil.

          • Wycieczka klasy II do Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej

            19.06.2026

            10 maja uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Dzieci zwiedzały skansen i poznawały kulturę Lasowiaków, oglądając dawne drewniane chaty, stodoły, wiatraki, kapliczki przydrożne oraz warsztaty rzemieślnicze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty „Ziarnko do ziarnka – znaczenie chleba w tradycji”, podczas których uczniowie poznali etapy powstawania chleba oraz samodzielnie przygotowywali ciasto na proziaki, które następnie degustowali.

          • Wycieczka przedszkolaków

            12.06.2026

            10 czerwca dzieci z przedszkola ZWP były na wycieczce w Wiosce Apollosa. Miały mnóstwo atrakcji: jeździły konno ,uczestniczyły w zajęciach z psami terapeutycznymi, podczas których dzieci nauczyły się, jak reagować, gdy zaatakuje je pies, karmienie owiec, kuz i baranów, zabawy z przedmiotami codziennego użytku, a także strzelanie z łuku.Na koniec zjadły pyszne kiełbaski z ognisk a wszystko to pod czujnym okiem naszym i wspaniałych mam. Już nie możemy doczekać sie kolejnej wycieczki

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 183800