Strona główna
Aktualności
Spotkanie z policjantem
24.06.2026W dniu 24.06.2026 w naszej szkole, odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszem Policji
z Wydziału Prewencji ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii – starszym sierżantem Eweliną Rzeszut.Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas wakacji.Pani funkcjonariusz, przypomniała zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, w górach oraz podczas poruszania się po drogach. Zwróciła również uwagę na zagrożenia związane z kontaktami z nieznajomymi, korzystaniem z Internetu oraz odpowiedzialnym zachowaniem w czasie wolnym. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając pytania i dzieląc się swoimi doświadczeniami.
Gotowi na nowe wyzwania!
23.06.20268W piątkowe popołudnie, 19 czerwca, w obecności Pani Dyrektor, nauczycieli oraz Rodziców odbyła się wyjątkowa uroczystość zakończenia pierwszego etapu edukacyjnego przez uczniów klasy III. Program artystyczny pt. „Nasza mała – wielka historia” stał się piękną podróżą przez trzy lata wspólnej nauki, odkrywania świata, zawierania przyjaźni i przeżywania wielu niezapomnianych chwil.
Od podskoków do wspomnień z dzieciństwa – relacja z wycieczki klasy VI, VII i VIII do Rzeszowa
22.06.2026To był dzień pełen pozytywnych emocji! Uczniowie klas 6, 7 oraz 8 wybrali się na wycieczkę do Rzeszowa, łącząc potężną dawkę aktywności fizycznej z sentymentalną podróżą w świat kultowych animacji. Program idealnie połączył to, co młodzież lubi najbardziej: ruch, zabawę i świetne towarzystwo.
Pierwszym punktem naszej rzeszowskiej przygody był Park Trampolin. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorów, nasi uczniowie ruszyli do testowania swoich możliwości.
Wycieczka klasy II do Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej
19.06.202610 maja uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Dzieci zwiedzały skansen i poznawały kulturę Lasowiaków, oglądając dawne drewniane chaty, stodoły, wiatraki, kapliczki przydrożne oraz warsztaty rzemieślnicze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty „Ziarnko do ziarnka – znaczenie chleba w tradycji”, podczas których uczniowie poznali etapy powstawania chleba oraz samodzielnie przygotowywali ciasto na proziaki, które następnie degustowali.
Wycieczka przedszkolaków
12.06.20263310 czerwca dzieci z przedszkola ZWP były na wycieczce w Wiosce Apollosa. Miały mnóstwo atrakcji: jeździły konno ,uczestniczyły w zajęciach z psami terapeutycznymi, podczas których dzieci nauczyły się, jak reagować, gdy zaatakuje je pies, karmienie owiec, kuz i baranów, zabawy z przedmiotami codziennego użytku, a także strzelanie z łuku.Na koniec zjadły pyszne kiełbaski z ognisk a wszystko to pod czujnym okiem naszym i wspaniałych mam. Już nie możemy doczekać sie kolejnej wycieczki
Strona archiwalna
Galeria zdjęć
- brak danych
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 183800


